Київ, Україна

У липні група німецьких письменників приїхала до Києва. Разом з українськими ілюстраторами Pictoric, вони почали досліджувати тему дотримання прав людини в Україні

Які зміни ми переживаємо? Хто найбільш вразливий до цих змін? Як підтримати та укріпити дотримання прав людини? Автори разом шукали творчі відповіді на ці питання.

Проблеми переселенців, дискримінація через гендер, національність та сексуальну орієнтацію, виклики цифрового часу, цензура. Такі теми піднімалися в ході розмов з правозахисниками Максимом Буткевичем, Надією Бабинська-Вірною, Єлизаветою Сокуренко, Миколою Нетудихатою, Аксіньєю Курінно та Антоном Івановим.Команда видання “Заборона” вміє цікаво розповідати про складні теми, які інші ЗМІ підняти не наважуються. АТО, роми, наркотики, неонацисти, конкурси краси та ще багато інших тем наштовхують на роздуми та спонукають до дискусій. Анна Білоус та Роман Степанович розповіли про свою роботу у виданні:  як шукають та розкривають історії, комунікують з читачами та просувають свій проект.

 

Проект реалізовано за підтримки програми „MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді“, Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ).
За фінансової підтримки:

ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ ПРОЕКТУ:
медіа-проект Заборона
Ґете-Iнститут в Україні
Orthodox книги/кава/ілюстрація
Аксинья Куріна, Антон Іванов
Галерея Post Tyler
Місто Кельн
Культурне бюро міста Кельн
Саша Кляйн

Усі права застережено. Жодна частина цієї публікації не може бути відтворена у будь-якій формі або будь-якими засобами, електронними чи механічними, включаючи фотокопіювання, запис або будь-який інший спосіб зберігання і пошуку інформації.